Hotel National, a Luxury Collection Hotel, Moscow
*****
15/1 Mokhovaya Street, bld. 1, Moscow, Russian Federation, 125009
Online rezervace. Ceny od RUB5907.
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-697-3791
Ceny od RUB5,907
nocí
1 Pokoj pro 2 Dospělí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Hotel National, a Luxury Collection Hotel, Moscow is a terrific 5-star property ideally situated in the heart of the city, within easy reach of a variety of top tourist attractions, from the Kremlin and the Alexander Gardens to the State Historical Museum and the renowned Cathedral of the Archangel.

Each of the spacious and luxurious rooms is opulently decorated in a traditional but tasteful Russian style, featuring elegant period furniture and warm fabrics. The high ceilings and classic ambience add to the hotel’s welcoming atmosphere and encourage guests to relax during their time at the National Hotel. Flat-screen TVs, bathrobes, a minibar, tea/coffee making facilities and modern bathrooms are just some of the excellent in-room facilities on offer.

Throughout the rest of the hotel there are a multitude of amenities to avail of. For business guests there is a comprehensive business center, internet access upon request and even translation services. For those visiting for leisure, a salon and spa, tennis courts, concierge, coffee shop, indoor swimming pool, laundry service and childcare facilities are sure to satisfy every guests needs.

Hodnocení hostů

Sorry, only reviews in English for this hotel. Click here to view >>
Zde můžete napsat vlastní hodnocení >>

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Hotel National, a Luxury Collection Hotel, Moscow je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Zobrazit všechny fotografie v galerii
Hodnocení hostů
Celkové hodnocení: 7.5
(z 10) Na základě 1 recenzí
Zde můžete napsat vlastní hodnocení

Informace o oblasti

  Letiště
  • Moscow, Russia (VKO-Vnukovo Intl.) - 16.45 mi
  • Moscow, Russia (SVO-Sheremetyevo) - 16.45 mi
  • Moscow, Russia (BKA-Bykovo) - 19.59 mi
  • Moscow, Russia (DME-Domodedovo Intl.) - 26.13 mi
  Muzea
  • State Historical Museum - 770 f
  • Staatliches Historisches Museum - 817 f
  • Gallery Actor - 0.65 mi